Advertising

www.movo hotel


Здраво, Моето име е Халук, мојата возраст е 23 години. Жена ми Се вика Есра, има 21 година. Веќе 2 години сум во среќен брак . Нашиот сексуален живот со партнерот е многу тежок. Сакам да раскажам приказна што ја поминав со жена ми која беше
ладна за групен секс до сега . Живеам во Германија со сопругата. кафеави очи. Јас сум 182 висина и тежина 98. Приказната е почетокот. Мојата сопруга и јас сакаме да одиме на пикник кога времето е убаво . Постојат многу убави места за пикник во близина на шумата тука . И двајцата сакаме места далеку од луѓе. Кога отидовме овој пат, во близина имаше 2 југословенски деца, пиеја и според нас се забавуваа. Почнавме со пикник без да се грижиме за нив . Кратки ракави и шорцеви на жена ми

Неколку часа подоцна, мал тоалет жена ми дојде и таа рече дека може да
дојди кај мене, реков да не ги оставиме работите на мира, реков оди, тука сум
собата рече дека е во ред. Отиде во шумата и легнав на сонцето за некое време.
10 минути подоцна, видов дека жена ми се уште не е дојдена, отидов кај
југословените не рекоа ништо. по малку оружје, слушнав
се слушаат звуци од напред. Кога се приближив, ја видов жена ми со 2 југословени, таа беше
ја држев жена ми одзади, а другиот врескаше. Баш кога требаше да трчам, реков дека треба да почекам малку
. Мажот го земал телото на жена ми како да е искинато. Кога мојот сопруг ќе скине
во неговото лице, тој ја удри жена ми. и на германски и кажа нешто на жена ми. ми ја стисна мојата
жена му го стегна курот и извика и рече да го лижат.
жена ми ја удри назад толку многу што мојот сопруг почна
лижење негови
кур . Жена ми прво почна да вика, но потоа почна да плаче. Јас бев оној кој ја ебеше другата, извикав и 2 луѓе побегнаа, а потоа тој рече дека му се допаѓа

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago132  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In