Advertising

mamo.porno hotel


Она Што Мојата Баба Ме Научи

Излегува дека јас секогаш ги чував моите чувства скриени во мене и ги потиснував. Ако
некој друг рече такви работи, јас ќе се погледне во него лошо
или да го проколнеш.

Како и да е, без понатамошно одложување, дозволете ми да влезам во мојата приказна. Имав само шеснаесет или седумнаесет години
стар е. Бев многу удобно да бидам единственото дете во моето семејство и сите
моите роднини многу ме сакаа. Постојат три тетки и
речиси сме на иста возраст како и ние. Поголемиот дел од времето, тој ќе дојде и ќе остане со нас. Спиевме со него заедно
. но, до тој ден, таквите работи никогаш не ми паѓаа на ум. Повторно
еден ден спиевме заедно, мајка ми направи душек во дневната соба
. Немав мисли во текот на ноќта, но кога станав наутро, имав движење . Тоа беше мојот
тетка ми до мене и ние бевме навистина конзервативно семејство .
Не можев да се страничам.

Тетка ми носеше едноделна наметка и полека почнав да ја отворам наметката врз нас .
Сакав да видам колку што можам. Но верувајте ми,
мислев дека главата ќе ми експлодира . Потоа полека го отворивме. Не можев да помогнам, а да не нападнам во моментот. Бев во состојба во која не знаев што да правам . Бев многу збунет. Полека ги истегнав рацете на нејзините нозе и почнав да ги допирам. Пријатно ме изненади неговата реакција. Но, знаев дека е многу поспана . .

Видов дека таа е ‘ рчење и таа беше спиење па јас полека почнаа да милуваат нејзиниот мазни нозе
. Бев внимателен да бидам многу чувствителен и да не чувствувам
тоа. Тоа беше неверојатно чувство. Тоа беше неверојатно чувство. Прв пат бев волку блиску до спротивниот пол.
И тоа беше толку мазна и извонредна што моите нозе буквално беа подигнати
на подот, додека јас бев галење бели нозе. Полека
Ги кренав рацете . Срцето ми бие. Но Јас
не можев да се воздржам. и беа толку убави

Не разбирам. Ја галев секоја кривина со грижа и грижа. Не можев повеќе да издржам и се обидов да и ги допрам градите
со подигање на раката малку повисоко под ноќницата. Одеднаш, раката и ги допре градите и не носеше градник. Почнав полека да ги допирам нејзините краеви и стрелата излезе од лакот. Веднаш се наведнав и почнав да ја лижам, почнувајќи од нејзините глуждови. Почнав.

Ризикував се и полека доаѓав до нејзините телиња и
колковите ви беа повисоко. Тие се толку слатки што не можам да ги објаснам. Почнав да ја допирам нејзината пичка со еден
рака и плетете ги градите со другиот
. Се обидов да се повлече од нејзината тежина, но тоа беше премногу тесни, па јас полека се повлече
и таа прекрасна дупка беше пред мене во сета своја слава. мој
нозете се измешани и јас бев збунет за тоа што да правам, бидејќи тоа
прв пат бев волку блиску до дупка. Мирисот на кучето ме разбуди
.

Чекав некое време, се прашував дали
се разбуди, а потоа продолжив да ја лижам таа вкусна дупка за газ што не можев да ја поднесам
повеќе и го зедов мојот веќе пулсирачки куп
излезе од кафезот и почна да се приближува малку и
полека почнав да го триам мојот кур на газот на тетка ми
само што не ејакулирала .Јас буквално летав над облаците и
Почнав да ја притискам таа дупка на девственото дупе кое никогаш не било заебано, но си мислев дека ќе се разбуди
нагоре
.

Тоа беше невозможно за тетка ми да не го чувствуваат, но таа не сакаше да ги отвори очите.
Охрабрен од тоа, почнав силно да притискам. Погледнав во нејзините очи некое време, таа се стегаше себеси
. Потоа го исеков средниот прст и почнав полека да го ставам назад во нејзината дупка во газот . Бев шокирана што тетка ми ги рашири колковите и ми ја олесни работата . Не можев да верувам, или тетка ми го сакаше тоа. Сега моите два прста беа во дупката на тетка ми . идиот

Прво, почнав да притискам лесно, по неколку минути, мојот петел е
главата и се лизна во дупката на тетка ми како скут.

Само стоев таму без да се движам. Тоа беше прв пат да се ебам жена и ова беше
мојата тетка, можеби овие инцестуозни чувства ме излудуваа. Веднаш ја погледнав тетка ми и таа ги стегаше очите и го гушкаше
перница . Од една страна, ја галев пичката на тетка ми и и ги штипкав градите како камен . мојата тетка, иако добив во врска и испрати пошта

Се уште бев исправена во нејзиниот задник. Откако чекав вака некое време, почнав да се движам напред и назад
газот на тетка ми. Јас бев во можност да
полесно се движам во градите на тетка ми поради моето крцкање и јазикот . Во тој момент , слушнав шх звук од тетка ми и само стоев таму како куп.

Се грижев за некое време, таа почна да ги движи колковите и
од тој момент, филмот целосно се скрши и почнав да го вметнувам во
газот на тетка ми. Јас буквално се ебев како животно и тетка ми
стенкањето се зголемило многу
.
Веднаш не покрив и пред да можам да си го извадам курот од газот на тетка ми, на
вратата на дневната соба е отворена. Мајката се буди и
беше во собата каде што престојувавме, единствениот ТЕЛЕВИЗОР во куќата, односно, во дневната соба. Тој се вклучил во телевизијата и
почна да го гледа тоа со низок глас. Јас само
стоеше таму. Се подготвував да ејакулирам и не знаев што да правам.

Полека почнав да го бутам назад во тетка ми од под кориците. Смешно наместо озбилно
ја ебев ќерка и во газот до баба ми. Тетка ми се тресеше
. Замисли да свати дека е прашливо. И по некое време јас
ја истури мојата сперма во газот на тетка ми и
го исправив задникот на тетка ми, а потоа и себеси. Додека размислував што да правам
, тетка ми се преправаше дека се буди и одеднаш стана и отиде во бањата
. Откако ќе го облече костимот, појадуваме заедно. I
не можев да го погледнам лицето на тетка ми. Таа беше малку повеќе опуштена. Тоа беше како да е
несвесност за ништо.

Ова беше мојата прва инцест авантура, ако ви се допаѓа,
Ќе ви раскажам за моите искуства со семејството.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 34  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In